Вікісховище:Контакти

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of a page Commons:Contact us and the translation is 100% complete. Changes to the translation template, respectively the source language can be submitted through Commons:Contact us and have to be approved by a translation administrator.


Вступ

Проблеми
Проблеми з файлами і сторінками на Вікісховищі, включно з авторськими правами

Повторне використання
Як повторно використовувати наші файли в інших місцях, як-то Ваша публікація чи веб-сайт

Люди
Як зв'язуватися з окремими користувачами Вікісховища

Жертводавці
Дізнайтесь про процес, про те, як робити пожертвування, та отримайте інформацію про те, куди йдуть Ваші гроші

Преса
Якщо Ви — представник преси, що хоче зв'язатися з Вікісховищем, або має ділову пропозицію для нас


Дякуємо Вам за Вашу зацікавленість контактами з Вікісховищем. Перед тим як продовжити, ось деякі важливі заяви про відмову від відповідальності:

  1. Вікісховище не має центральної ради редакторів; весь внесок робиться величезною кількістю волонтерів на їхній власний розсуд. Ані Фонд Вікімедіа (організація, на серверах якої розташований сайт), ані його співробітники не несуть відповідальності за редагування користувачів.
  2. Якщо у Вас виникли радше запитання про концепцію Вікісховища, а не якась конкретна проблема, можливо Вам допоможе довідкова сторінка з відповідями на Часті запитання.

Посилання зліва підкажуть Вам, як з нами зв'язатися, або як вирішити Ваші проблеми. Якщо Ви не можете відшукати підказки як вирішити Вашу проблему, будь ласка, залиште повідомлення на сторінці служби підтримки.